NA SKRÓTY
NASI PARTNERZY

 

 

 

 

 

Witamy Państwa serdecznie na stronie  firmy OKNOPIAST.

Mamy nadzieję, iż nasza oferta spełni Państwa oczekiwania. Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją specjalizującą się w produkcji okien i drzwi z PCV. Gwarantuje to Państwu nie tylko fachową obsługę, ale też najniższe ceny.

 

Dlaczego okna z PCV?

1. Nowoczesność

 

PVC to tworzywo absolutnie nowoczesne. Spotkać je można we współczesnym świecie na każdym kroku. PVC jest produktem o wysokiej jakości, ekonomicznym i niezwykle wszechstronnym. Lista jego zalet jest równie długa jak lista jego najrozmaitszych zastosowań. PVC znajduje zastosowanie niemal wszędzie, np. buty, odzież chroniąca od wody i wiatru, pojemniki na krew, rękawiczki ochronne, karty kredytowe, profile okienne, przewody kanalizacyjne, osłony kabli, okrycia dachowe itp.

 

 

2. Bezpieczeństwo

Dzięki swej podatności na utylizacje PVC daje się powtórnie zastosować do wytwarzania nowych produktów. W trakcie utylizacji materiałowej np. stare profile okienne przetwarzane są na nowe. Cały proces przebiega przy znacznie zmniejszonym zużyciu energii. Nowoczesny design mający do dyspozycji nieograniczoną gamę kształtów i kolorów potrafi uczynić z PVC materiał niezwykle atrakcyjny i elegancki.

3. Użyteczność

 

Ponieważ PVC jest szczególnie odporny na wietrzenie i tarcie, zdaje egzamin tam, gdzie przywiązuje się dużą wagę do trwałości produktów np. w budownictwie. Okna z PVC cechuje wyjątkowe właściwości izolacyjne. I jeszcze jedna z licznych zalet okien PVC: łatwo je utrzymywać w czystości i konserwować.

 

WYBRANE REALIZACJE

test linku